GLOWING FANTASY

DĖMESIO
NUO 2020 M. KOVO 1 D.
KAI KURIŲ PRODUKTŲ PARDAVIMAS ATIDARYTAS
DAUGIAU IŠSAMIOS INFORMACIJOS galite rasti ČIA:
https://www.indiegogo.com/project/preview/0a15d58a

GLOWING FANTASY – Sukūrimo istorija.

Projekto „Glowing Fantasy“ sukūrimo istorija prasidėjo 1991 m., kai Valerijus Shatunovas, būdamas dar labai jaunas, dirbo pameistriu kartu su savo tėvu Viktoru Shatunovu,  dirbdamas ir prie savo kūrybos paveikslų, ieškojo savo stiliaus subtilybių ir spalvų derinių, kuriuos vėliau abu iliustratoriai panaudojo bendruose projektuose. Šiai dienai jų skaičius  viršija 90  knygų vaikams.

Šiems projektams dirbtuvių erdvės nebeužteko, todėl buvo įrengtas visas atskiras butas, kur kiekvienas kambarys buvo paruoštas tam tikriems darbams atlikti – virtuvė tapo kaip puikus kambarys darbui su aerografu. Šio kambario dulkių spalva kiekvieną dieną buvo vis kitokia. Valerijus turėjo visišką prieigą prie visų įrankių ir nepraleido progos kiekvieną dieną eksperimentuoti su visomis įmanomomis medžiagomis ir technikomis, maišant jas ir ieškant savo variacijų. Komercinių projektų metu, kurie buvo vykdomi beveik be pertraukų konvejerio būdu. Kiekvienas iliustratorius atliko savo priskirtą užduotį.

Per trumpas pertraukas ištroškęs Valerijus paėmė popierių ir imdavosi savo naują darbą.

Daugybė knygų taip pat sukurta tekstines istorijas, kurias sugalvojo kurti visa šeima, o Valerijaus mama Nataliya Shipilova buvo bendrų knygų tekstų autorė, kuriuos parengdavo galutiniam publikavimui. Būtent tokiu būdu Valerijus išmoko mene tobulėti ir žengti savo pirmuosius žingsnius – visi darbai tuo metu buvo atliekami rankomis, naudojant aerografą ir kitus techninius prietaisus (popierių, pieštuką, akvarelę, guašą, tušą …).

Kartą 1991 m. eidamas tėvas netyčia užkliuvo už paveikslo krašto, kuris jau buvo beveik baigtas Valerijaus, ir jį apvertus Valerijuj atsiskleidė naujas vaizdas. Tėvas atsiprašė ir pasakė, kad sūnus gali tęsti darbą toliau. Valerijus pratęsė darbą neperdarydamas paveikslo, nes tuo metu darbas buvo vertinamas ne dėl atvaizdų, o dėl raštų, ornamentų ir spalvų derinių. Vėliau, siekdamas išbaigtumo, Valerijus užpildė bendrą erdvę ir paaiškėjo, kad paveikslą galima apžiūrėti iš abiejų pusių, apverčiant jį aukštyn kojomis.  Valerijus paveikslo centre rado jungiamuosius taškus. Visų paveikslų pagrindinė ašis yra akys. Iliustratorių duetas iki 2001 m. truko 10 metų. O po pasaulinės krizės Valerijus turėjo palikti šią meno kryptį. Tuo metu, be iliustracijų knygoms, jau buvo sukurta 13 paveikslų, kuriuos galima apžiūrėti iš skirtingų pusių, apverčiant juos aukštyn kojomis.

Kiekvieną kūrinį sukurti užtrūko nuo 8 iki 12 mėnesių, nes Valerijus ėmėsi šio darbo tik tada, kai turejo laisvo laiko arba reikėjo nesulaikomo įkvėpimo.

Kai kurie paveikslai buvo sukurti neįtikėtino emocinio sukrėtimo akimirkomis, ir, kaip pasakoja pats Valerijus, vėliau atsirado paslaptingos geros istorijos, paremtos jo gyvenimu.

Iliustratorių dažnai lankydavo svečiai iš viso pasaulio (garsūs kolegos, dailininkai, rašytojai), kurie būdavo labiai nustebinti šiais neįprastais paveikslais ir primygtinai rekomendavo tęsti šiuos puikius, nuostabą keliančius darbus.

Kadangi iliustratoriai nuolat stebėjo visus naujus šios srities įvykius 90-ajame dešimtmetyje Šatunovo šeimoje buvo nuspręsta, kad šie paveikslai taps pirmosios tokio pobūdžio knygos iliustracijomis, neturinčiai pasaulyje analogų Taip gimė visi 12 iliustruotų  paveikslų– apverstukų.

Kartais atvažiavę draugai ir pažįstami “netekdavo žado” stovėdami kambaryje, kuriame buvo paveikslai, nesuprasdami, kas pasikeitė kambaryje, nes visi daiktai ir baldai buvo savo vietose.

Tačiau vėliau paaiškėjo, kad paveikslai anksčiau buvo kitokioje padėtyje, suteikdami visai atmosferai kitokį charakterį ir nuotaiką.

2001 m. Palikęs knygų iliustravimo verslą, Valerijus pradėjo mokytis grafikos, naudodamas kompiuterines technologijas. Įstojęs į animacijos verslą, jis jau pritaikė savo įgūdžius ir žinias, kurdamas animacinių filmų ir serialų fonus. Vėliau, dar kartą pakeitęs savo kryptį, Valerijus ėmėsi darbo didžiausiose pasaulio kompanijose reklamos srityje kaip kompiuterines technologijas naudojantis iliustratorius.

Apie paveikslus buvo pamiršta ir kurį laiką originalūs darbai buvo laikomi negrįžtamai prarasti.

Ir tik 2015 m. pradžioje tėvas rado originalų kūrinį tarp daugybės eskizų, tuo metu Valerijui suėjo 40 metų, padarydamas skaitmeninės versijas padavė su užrašu “ Gal but tu norėsi tai pratęsti”. Ir, žinoma, Valerijus su dideliu užsidegimu vėl grįžo dirbti prie šių paveikslų.

Turėdamas ilgametę profesinę kompiuterinės grafikos patirtį, jis visiškai pakeitė originalius vaizdus, ​​nes paveikslai turėjo būti pritaikyti naudoti kaip iliustracijos vaikų knygai.

Lygiagrečiai su šia veikla Valerijus kūrė projektą „Pramogų miestas“, kuriam  reikėjo surinkti viso Pasaulio  įdomiausias ir neįprasčiausias parmogas. Įspūdingiausius objektus – muziejai, restoranai, kavinės, barai, kazino  „Alien Bar“ stiliuje, „Avatar“ parkas. Gana netikėtai vienas iš jo artimų draugų atnešė didžiulę dėžę su fluorescencinių ir kaupiamųjų spalvų pavyzdžiais, kurie vienareikšmiškai šviečia ultravioletinėje šviesoje, Valerijus planavo juos naudoti fasadų ir gatvių PAPUOSIMU projekte su miestu, kad sukurtų unikalų miesto įvaizdį. Bet sustabdžius projektą, Valerijus drąsiai pritaikė dažus ant jau nupieštų vaizdų, efektas pasirodė stulbinantis, o žiūrovai, stebėję, kaip jie šviečia ir keičiasi skirtingomis apšvietimo sąlygomis, neiktdavo abejingi ir, apimti džiugesio, prašė sugrįžti vėliau, kad sužinotų, kaip vystosi projektas.  Valerijus užslaptino projektą tam kad galėtų ramiai ir kuo įmanoma GERAI apgalvoti darbą. Darbas vyko labai lėtai. Reikėjo ne tik piešti atvaizdą, bet ir sugalvoti, kaip tiksliai panauduoti knygoje kaip iliustracija.

Valerijus, anksčiau dirbęs reklamos srityje, studijavo visas vaizdų spausdinimo ir pritaikymo ant įvairių paviršių technologijas, o jau turėdamas įgūdžių, drąsiai pradėjo eksperimentuoti.

Ruošdamas spausdintus failus specialiu būdu, kuriuos vėliau galėjo panauduotii knygų spausdinimui.  Taip buvo sukurta nauja spausdinimo technologija kuriai užtruko daugiau nei 3 metai.

2016 m. gegužės 9 d. agentūra „Factum“ užregistravo faktinį Lietuvos rekordo įrašą LIETUVOS REKORDAS – daugiausiai atvaizdų viename kūrinyje, būtent 4 skirtingi atvaizdai viename paveiksle, kurį pateikė Valerijus Šatunovas. Komisijos svarstymui Valerijus Šatunovas pristatė 3 paveikslus, visi 3 paveikslai buvo įtraukti į LIETUVOS rekordą.

Dar labiau sužavėtas kuriant šį projektą, Valerijus nusprendė dar labiau padidinti ekspozicijos ypatingumą. Ir norėdamas sustiprinti efektą, Valerijus nusprendė sukurti kontroliuojamą paveikslėlių apversimo mechanizmą, pagrįstą elektros varikliais su mikroprocesoriumi.

Šiems darbams buvo pasamdytas elektrikas Dmitrijus Sneginas, kuris su deramu kruopštumu ėmėsi darbo prie unikalaus projekto. O 2018 m. Spalio 14 d. Įvyksta pirmasis renginys, kuriame pirmieji 3 paveikslai su elektriniais varikliais pristatomi kaip ekspozicija, paveikslai pasislenka savarankiškai, sustabdydami ir perjungdami apšvietimą. Į paveikslų rėmus įmontuota speciali apšvietimo technika, specialiai sukurta šiam projektui. Ekspozicijos pristatymas sulaukė puikius atsiliepimus ir buvo ryškiai aprašytas spaudoje.

Visą 2019 m. Valerijus rašo savo naujas pasakas paveikslams ir knygoms, o rugpjūčio 24 dienos pabaigoje pirmosios pasakos yra parengtos. Nuolat vyksta paveikslų kūrimo darbai ir 8 iš 12 paveikslų jau gavo antrą unikalų šviečianti atvaizdą. Ir 4 laukia savo užbaigimo darbų.

2019 m. Birželio 8 d. Grandioziniame „Hotel Kempinski“ renginyje „GO Red“, kuriame dalyvavo daugybė pakviestų Lietuvos VIP žmonių ir buvęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus, Valerijus pristato 7 savo apverstus paveikslus su elektros varikliais kaip „The Illusion Show“. Renginys plačiai aprašomas spaudoje.

Visi 12 paveikslų vaizdai   tapo pagrindu sukurti išmaniuosius žaislus pagalvėms, skirtus vaikams dažyti. Šiiuo metu projektas ruošiasi startuoti Kraudfanding platformoje INDIOGOGO ir KICSTARTER kaip nepriklausomas projektas SMART MAGICAL GLOWING Toy PILLOW for COLORING, kurį sukūrė ir jam vadovavo Valery GLOWING FANTASY LTD.

PEREITI I PUSLAPĮ SU ŽAISLŲ PRISTATIMU

WWW.GLOWINGFANTASY.COM

Taip pat paveikslų atvaizdai bus panauduoti dviems naujiems projektams: Šviečiantinkuprinė ir Šviečianti  drabužių linija vaikams. Projektai ruošiama pradėti 2020 m. pavasarį.

Jau dabar ruošiami keleta unikaliu ir grandiozinio mąsto projektu. Vienas iš jų:

PARODA 12 PAVEKSLU SU KINETINIAIS APSUKIMO MECHANIZMAIS

Kiekvienas paveikslas iš 12 Changeling paveikslų kolekcijos gaus savo unikalų mechanizmą, pagamintą iš visiškai skirtingų medžiagų: medžio, krištolo, spalvotųjų metalų, grafito, keramikos, gintaro ir kitų … Ir kiekvienas mechanizmas bus pagamintas tik iš vienos medžiagos.

Į paveikslų rėmus bus įmontuota speciali šiam projektui sukurta apšvietimo technika. Mechanizmai veiks krovinio grimzlę kartu su autonominiu mikrokompiuteriu, kuris po tam tikro laiko pradeda suktis, perversmo metu planuojama groti muzikiniais mechaniniais instrumentais, sumontuotais paveikslo atraminiame mechanizme. Taigi bus sukurta visiškai unikali 12 paveikslų ir 12 KINETINIŲ apSUKIMO mechanizmų ekspozicija.

Numatyta didelė kelionė po parodą aplink pasaulį.

Pirmųjų mechanizmų brėžiniai ir vizualizacijos jau yra paruošti gamybai.

Planuojama, kad mechanizmus atstovaus didžiausios pasaulio kompanijos ir korporacijos, dirbančios su tam tikromis medžiagomis. Projektas yra iš dalies įslaptintas ir informacija bus pasiekiama vykstant projektui.

Po pasaulinio turo planuojama, kad KOLEKCIJA bus parduota aukcione.

PEREITI I PREZENTACIJOS PUSLAPI

PARODA 12 PAVEKSLU SU KINETINIAIS APSUKIMO MECHANIZMAIS

http://shatunov.lt/ru/12-картин/

Antrasis projektas neturi precedento masto ir unikalumo:

PIRMA PASAULYJE ŠVIEČIANTI KINETINĖ KNYGA PUSLAPYJE VAIKAMS.

Iliustracijos, kurias bus galima apžiūrėti iš dviejų pusių, apvertus aukštyn kojomis. Taip pat viena iš knygų leidimų bus ypatinga tuo kad dėka sukauptų spalvų prie visiško tamsumo švies. Tikimasi, kad knygos TEKSTUS parašys garsus dainininkai iš viso pasaulio pop SUPERSTAR. Kiekvienos šalies  mizikos atstovas  Super žvaigždė   parašys po pasaką knygai.  Vienoje knygoje planuojama sukurti paskas 25 skirtingų pasaulio šalių atstovuų.  Projektas jau vykdomas. Pirmieji  ir grupės „ROXETE“ atstovai jau davė projekto dalyvavvime išankstinį sutikimą.

Manoma, kad knyga turės tris skirtingus variantus: Vakarų Europai, Amerikai ir Kanadai.   Knygos bus anglų, arabų ir rusų kalba. TRIS publikacijos suburs MINIMUM 50-75 valstybių.

Iki šiol nieko panašaus nebuvo pastebėta vaikiškų knygų srityje.

Tikimasi didelio projektu susidomėjimo PO VISA PASAULI.

Remiant knygą planuojama sukurti didelį socialinį projektą, kuris padėtų vėžiu sergantiems vaikams  įvairiose pasaulio šalyse.

PEREITI I KNIGOS PREZENTACIJOS PUSLAPI

https://glowingfantasy.com/ru/o-proekte/

Kartu su knygų išleidimu tikimasi daugybės papildomų gaminių, kai kurie produktai pirmą kartą pasirodys parduotuvių lentynose, pavyzdžiui, šviečiantys kilimai vaikams, tamsoje švytintys puzle, konstruktoriai naudojantys įvairias medžiagas, vaikų drabužių linija, stalo žaidimai ir  šviestuvai bei daug kitų dalykų. Visos prekės. turės savo pasakas, piešimo pamokas ir daug daugiau tiesiogiai internete specialioje platformoje.

Malonu būtų sulaukti pasiūlymų ir esu atviras diskusijoms apie projektą ir jo elementus. Taip pat laukiu jūsų komentarų pokalbių eilutėje. Kai kuriems produktams greitu metu bus paleisti Išankstiniai užsakymai. Sekite mūsų naujenas.

DAUGIAU INFORMACIJOS, KURIĄ RASITE
pereiti į projekto puslapį:

https://glowingfantasy.com/ru/legenda/