Dailininkas-grafikas,
Reklamos iliustratorius,
Vaikiškų knygų iliustratorius,
Dizaineris,
Animacinių filmų fonų dailininkas animatorius ir „supervizor‘ius“,
Art direktorius,
Firminių ir animacinių personažų kūrėjas,
Kreatyvaus marketingo vadovas.

Personalinis portfolio (darbai)
Nuo 1989 m. iki 2014 m.
Profesionalaus darbo stažas daugiau nei 26 m.

Siūlomos paslaugos:

 1. Iliustracijos
 2. Nuotraukų montažas
 3. Nuotraukų redagavimas
 4. Logotipų kūrimas
 5. Firminio stiliaus kūrimas
 6. Reklaminių akcijų idėjų generavimas
 7. Projektų, reklamos grafikų kūrimas
 8. Animacinių ir firminių personažų kūrimas
 9. Animacinių filmų fonų kūrimas
 10. Kompiuterinių žaidimų fonų kūrimas
 11. Pramoninis dizainas
 12. Pakuotės ir etiketės kūrimas
 13. Fotosesijų organizavimas, režisūra
 14. Produktų vizualizacijos iki jų gamybos
 15. Produktų vizualizacijos reklamoms
 16. Marketingo konsultacijos
 17. Maketavimas
 18. Paruošimas spaudai
 19. Išorinės reklamos projektavimas
 20. Autotransporto reklamos projektavimas
 21. Salonų, restoranų, naktinių klubų, parduotuvių, kavinių ir kt. prekybos vietų interjero projektavimas
 22. Vitrinų apipavidalinimas
 23. Parodos stendų projektavimas
 24. Reklamos ant banerio projektavimas
 25. Prekybos stendų projektavimas ir prekybos įrangos apiforminimas
 26. Vaikiškų knygų iliustravimas
 27. Reklamos gamybos organizavimas ES ir Rusijos teritorijoje
 28. Spaudos darbų, poligrafijos organizavimas ES ir Rusijos teritorijoje

Darbas su kompiuterinės grafikos programomis:
AdobePhotoshop, CorelDraw, Painter ir kt.
Darbas planšetu Wacom Cintiq 24 HD Touch.
Rankų darbas:
Aerografija, graviūra, ofortas, rašalas, guašas, pieštukas, akvarelės, akrilas, pastelės, keramika, skulptūra, polimerų liejimas, vitražas.

Valerijus Šatunovas gimė 1975 m. Vilniuje, Lietuvoje.

Įgijo vidurinį išsilavinimą Vilniuje ir 1991 m. baigė dailės mokyklą prie Lietuvos kultūros ir mokslo ministerijos, kur įgijo išsilavinimą tokiose srityse, kaip graviūra, ofortas, piešimas, skulptūra, keramika, meno istorija ir apgynė diplomą – knygos iliustravimas (graviūra).

Tuo pačiu metu, kartu su tėvu Viktoru Šatunovu, dirba kurdamas vaikiškų knygų iliustracijas. Pirmoji, kartu sukurta knyga buvo „Namas, kurį pastatė Džekas“, ji išvydo pasaulį 1989 m. ir buvo išleista trimis tiražais iš eilės, leidykloje „Malysh“. Egzempliorių skaičius sudarė daugiau nei 3 000 000 vnt.. Valerijus tęsia darbus su tėvu, kurdamas iliustracijas vaikiškoms knygoms, kurios publikuojamos daugiau nei 12 skirtingų pasaulio šalių. Bendras publikuotų knygų tiražas sudarė 20 000 000 egzempliorių.

Iliustracijos piešiamos tik ranka, ant akvarelinio popieriaus. Yra naudojamos tokios piešimo priemonės, kaip: pieštukas, akvarele, guašas, akrilas, aerografas.

1995 m. Valerijus profesionaliai išmoko dirbti aerografu, kurį plačiai naudoja knygos iliustracijos kūrime.

Nuo 1995 m. Valerijaus Šatunovo autorinės teisės ir intelektinė nuosavybė yra saugomos „LATGAA“ organizacijos ir jos atstovybių. Ši organizacija veikia pasauliniu mąstu. http://www.latga.lt/autoriai/A4.html  Valerijus Šatunovas įtrauktas į pasaulinį autorių registrą.

Nuo 1997 m. jis dirba kaip techninis redaktorius leidykloje „Polina“ ir tęsia darbus kartu su tėvu, kurdamas knygų serijas „Guliverio kelionės“, „Keturi iš Bremeno“, „Trys muškietininkai“, „Varnas Krankliauzinas“ ir kt.

Leidyklos, kurios publikuoja Šatunovų knygas Lietuvoje: „Polina” , „Vaga”, „AlmaLittera”, „Kronta”, „Tiraj”. Leidyklos Rusijoje: „Kristina“, „Kristina and Olga”, „Kristina and Ko”, „Astrel”, „Planeta detstva”, „Rosmen”,„AST”, „Malysh”,„Kruglyj god”,„Strekoza”,„Avanta +”,„Prof press”,„Karneol“.

Knygos publikuojamos Rusijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Jugoslavijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Ukrainoje, Pietų Afrikos Respublika.

Visų, bendrai su tėvu Viktoru Šatunovu kurtų projektų skaičius, sudarė daugiau nei 90 knygų.

1998 m. baigė kompiuterinę mokyklą ir gavo kompiuterinės grafikos specializacijos diplomą.

1999 m. dirba ties pieštų ranka iliustracijų tobulinimu kompiuterio pagalba.

Nuo 1999 m. vadovaujant žinomu Lietuvos animatoriui Ilja Bereznickij, Valerijus pradeda studijuoti animacijos technologiją ir ypatumus.

Nuo 1999 m. puikiai dirba Wacom planšete, skirta kompiuterinei grafikai kurti.

Nuo 1999 m. kartu su animacine studija “RIJA films” (Latvija, Riga) (JAV – Kanados – Prancūzijos korporacija “BKN studios”),dirba kurdamas fonus22 serijas turinčiam, pilnametražiam multiplikaciniam serialui “The Lost Continent”. Stilius – 2D realizmas, 3D analogas. Adobe Photoshop.

2000 m. kuria pirmąjį prototipą navigacinio žemėlapio „Tel Avivas“ Amerikos korporacijai “Zev Motors“, skirtai specialiosioms Izraelio tarnyboms (policija, gaisrinės, greitoji pagalba, karinė bazė) http://www.zevmotors.com/

2001 m. Lietuvos animacinės studijos “Vilanima” Valerijus buvo nusiūstas mokytis naujo grafinio dizaino stiliaus kūrimo, buvo kuriamas multiplikacinis serialas “Children of Fire”, ir gavo multiplikacinių fonų kūrimo skyriaus vadovo statusą – supervizer‘is.

Fonų piešimo sudėtingumo laipsnis tuo metu sudarė net 9 balus iš 10-ies. Stilius: guašas + pastelė, kompiuterinis apipavidalinimas Adobe Photoshop programa.

2002 m. praėjo kastingą studijoje “Varga Studio”, Vengrijoje ir kūrė fonus multiplikaciniam serialui “Captain Saberoth” (Vengrija – Austaralija). Stilius: akvarelė, pieštukas, kompiuterinis apipavidalinimas Painter, Adobe Photoshop programa https://www.youtube.com/watch?v=TtC49g1XqbY Captain Sabertooth (2003) “Kaptein Sabeltann”. Darbų pavyzdžiai: http://shatunov.lt/portfolio/multi-series-varga-background-creation/

http://www.youtube.com/watch?v=TtC49g1XqbY   “Captain Sabertooth” (2003) “KapteinSabeltann”.)

Tuo pačiu metu, 2002 m. pradeda dirbti su reklamos projektais – grafinio firminio stiliaus sukūrimas, logotipų ir firminio stiliaus elementų kūrimas, išorinė reklama, žemėlapiai privačioms kompanijoms.

Nuo 2002 m. taip pat dirba grafiniu dizaineriu vienoje didžiausių globalių reklamos agentūrų “AGECOM” – “LOWEAGE” (Lietuva). Kartu su “LOWEAGE” agentūra turi keletą apdovanojimų, kuriuos gavo tarptautiniuose konkursuose “Golden Hummer” ir “Adrenalin” – 2 auksinė strėlė, 3 sidabrinė strėlė, 5 bronzinė strėlė. Darbai publikuojami ne tik Lietuvos, Latvijos, Estijos teritorijoje, bet ir Švedijos, Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos ir kt. rinkose. Tarp atliekamų darbų patys didžiausi pasauliniai brandai ir korporacijos: Unilever, Johnson & Johnson, Coca Cola, JTI, BMW,Land Rover, Rover, Subaru, Mini, Cosmopolitan, Pernod Ricard, Berlin Chemie, Lukoil, SAS, HRG, Fasion, Hediard  Wallark ir daugelis kitų http://shatunov.lt/portfolio/
2005 m. įkūrė savo reklamos agentūrą «Vizualas».

Šiuo metu Valerijus Šatunovas ir jo agentūra atlieka pačius įvairiausius užsakymus įvairiuose pasaulio šalyse (Lietuva, Latvija, Estija, Rusija, Baltarusija, Vokietija, Lenkija, Norvegija, Anglija, Gruzija ir kt.) įvairioms reklamos agentūroms bei privatiems klientams. Valerijus tęsia darbus ir agentūroje, ir kaip laisvai samdomas dizaineris – „freelanceris“. Jis profesionaliai naudoja tokias kompiuterinės grafikos programas, kaip Photoshop, CorelDRAW, Painter ir kitas (jeigu to reikia projekto įgyvendinimui).

2008 m. polimerų junginių pagrindu Valerijus sukūrė naują dekoratyvinio apšvietimo su programuojamais LED spec. efektais liniją – “STARSTONE“. Nauja technologija įgavo dar keletą skirtingų krypčių – viena jų tai galimybė sukurti netirpstantį ledą (imitacija), šios technologijos dėka yra galimybė pagamynti ir pastatyti 100% ledo imitacijos pastatus tiesiai ant paplūdinio bei išviesti juos įmontuoto specialaus apšvietimo dėka.

Nuo 2010 iki 2013 Valerijus Šatunovas kartu su komerciniu partneriu Igoriu Bezuglovu išrado koncepciją, idėją ir infrastrukūrą, o taip pat projektą “CONTI LAND – pramogų miestas” pilnai paruošė realizavimui. Projektas, kurio vertė siekė daugiau nei 500 milijonų eurų tik statybos sektoriuje bei plotu daugiau negu 100 hektarų turėjo išsiskleisti Lietuvoje, Vilniaus rajone, Širvintuose. Tai būtų 22 kvartalai, kiekvienas po 1 ha, atstovautų po viena pasaulio regioną su visais kultūriniais ųpatumais ( restoranai, butikai, klubai, teatrai, šou, muziejai, produkcija, nacionalinės šventės bei tradicijos). Valerijus surinko pilną informaciją apie idomiausius objektus, renginius, didelius šou ir projektus skirtinguose pasaulio kraštuose – visa tai planavosi realizuoti viename projekte “CONTI LAND”. Valerijus užsiminėjo ne tik kreatyviniais sprendimais projekto realizavime, bet ir surinko bei tapo stiprios administracinės komandos vadovu. Projektas buvo sustabdytos 2013 metais dėl atejusios Europos krizės.

2015 m. Valerijus pradėjo dirbti prie naujojo brendo sukūrimo – ultravioletinio apšvietimo, naudojant flurocentinius dažus, o taip pat šviesos-kaupiamųjų technologijų ir jų naudojimo galimybių. Buvo įkurtas brendas  “Lord of Baskerville” (naktinio apšvietimo fantastinės galimybės ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, netradicinių šios technologijos sprendimų ieškojimas bei naudojimas kasdieniame gyvenime), kartu su tuo gamybai yra paruošta drabužių linija, paveikslai bei daug kitų įdomių galimybių.

2013-2016 projektas CATAMARAN 500 м2 kartu su komerciniu partneriu Igoriu Bezuglovu: dizainas, realizavimo galimybių ieškojimas, naujausių technologijų bei statybinių medžiagų naudojimas jachtų gamybos pramonėje (projekte naudojamos saulės baterijos ir elektrovarikliai, o taip pat modulinio surinkimo iš esamų konstrukcijų galimybės).

2014-2016  Valerijus kartu su komerciniu partneriu Igoriu Bezuglovu pradėjo dirbti prie koncepcijos pramoninio dizaino sukūrimo daugiafunkcinio naudojimo dviračio-transformerio iš titano – atlikimas standartinis ir titaninis su elektro-varikliu (krovininis dviratis, skirtas įvairių krovinių gabenimui, suaugusių žmonių, po 2 vaikus vienu metu pervežimui, o taip pat atlieka transportuojamų kavinių bazės funkciją)  SCARAB TRIKE – SCARAB TITAN BIKE http://scarab.bike/

2016 m. Valerijus kartu su partneriu organizavo“Drones Agency” ir su “ERSA” – European Rotor Sport Association palaikymu pirmą kartą Lietuvoje buvo įkūrta sportinių dronų trasa, taip pat buvo organizuoti sportinių dronų kvalifikacinės lenktynės, po kurių buvo surengta Baltijos rinktinė “BALTIC TEAM”, kur įėjo Lietuvos, Latvijos, Suomijos atstovai ir 2016 metais per finalines varžybas “ERSA European Championship 2016” Ispanijoje, Ibisoje rinktinė užėmė 3 vietą Europoje.Valerijus sukūrė ne tik vizualinę viso projekto dalį, bet ir atliko techninius bei inžinerinius projekto sprendimus.

2016 m. po skyrybų Valerijus Šatunovas įkūrė ir tapo naujosios kreatyvinės / gamybos reklamos agentūros “YPSILON”, kurį artimiausiu metu planuojama pavirsti į YPSILON GROUP – reklamos / gamybos agentūrų su pilnu spektru paslaugų darbui su korporaciniais klientais http://ypsilon.lt/

2016 m. gegužės 9 d. agentūra 9 мая „Factum“ fiksuoja faktinį LIETUVOS REKORDĄ – daugiausiai  vaizdų viename kūrinyje, tiksliau 4 skirtingi vaizdai viename paveiksle. Komisijos svarstymui buvo pristatyti 3 paveikslai http://rekordai.lt/?psl=rekordas&rkid=1179&rid=1046 . Artimiausiu metu pasaulio rekordo fiksavimui projektą planuojama pristatyti pasauliniai agentūrai GUINNESS WORLD RECORDS. Projektas turi labai ilgą istoriją, kuri prasidėjo 1992 metais, ir jau daugiau negu 25 metus darbas prie šio projekto tebetęsiasi ir iki šios dienos. Šiai dienai Valerijus sukurė daugiau negu 14 paveikslų – planuojama kad projektas taps tarptautiniu ir pritrauks didžiulį susidomėjimą, todėl kad jame yra daugiau nei 5 skirtingų krypčių, kurios bus realizuojamos per “CROWDFUNDING” platformas. Taip pat pasaulį išvys knyga vaikams su unikalia skaitymo bei peržiūros technologija. Informacija apie šį projektą griežtai slepiama dėl komercinių priežasčių.

2017 m. po savo unikalaus animacinio stiliaus bei krypties sukūrimo, Valerijus paleidžia naują internetinį projektą vaikams „Pasaka prieš miegą“ (pagrindinis projekto tikslas – nuraminti ir nuteikti vaiką miegui), atsirado puiki galimybė kurti trumpus animacinius filmukus vaikams, kiekvieną vakarą socialinėse tinkluose bus paleidžiama po vieną naujausią ciklo „Pasaka prieš miegą“ seriją.

2017 m. Kartu su putplasčio gamykla Valerijus paleidžia naują unikalų projektą “HAPCHICO” – Happy Children Company. Tai yra žaislai iš putplasčio vaikams, skirti spalvinimui dažais. Projekto video pamokėlėse pirmą kartą panaudota naujausia Valerijaus Šatunovo animacijos technologijos metodika. Pamokėles galima transliuoti visuose media-devaisiuose tiesiai iš interneto per Youtube kanalą. Šiame projekte numatyta daugelis naujų video pamokėlių ir galimybių vaikų edukacijai ir lavinimui, o taip pat suplanuoti labdaros renginiai vaikams.

Šiuo metu Valerijos Šatunovas ir jo agentūra atlieka ne tik grafinio dizaino darbus, bet ir sudarinėja marketingo planus, organizuoja didelius renginius, parenka medžiagas produkcijos gamybai, projektavimą, sukūria techninių sprendimų konstrukcijų braižinius projektų realizavimui, taip pat ir toliau generuoja naujausias idėjasir projektus, vykdo pačius įvairiausius užsakymus įvairiuose pasaulio šalyse (Lietuva, Latvija, Estija, Rusija, Baltarusija, Vokietija, Lenkija, Norvegija, Anglija, Gruzija ir kt.) įvairioms reklamos agentūroms bei privatiems klientams. Valerijus tęsia darbus ir agentūroje, ir kaip laisvai samdomas dizaineris – „freelanceris“. Jis profesionaliai naudoja tokias kompiuterinės grafikos programas, kaip Photoshop, CorelDRAW, Painter ir kitas (jeigu to reikia projekto įgyvendinimui).

Valerijaus Šatunovo kredo: atsakingas, operatyvus ir kokybiškas požiūris į savo darbą – tai tiesioginis kelias į visada patenkintą klientą.

Jus visada galite susisiekti ir pateikti užklausą grafinio dizaino sukūrimui, ar kitiems darbams ir persiųsti reikiamą informaciją kontaktais, nurodytais žemiau, arba svetainėje  www.shatunov.lt

2017