Projektai, sukurti ir vadovaujami Valerijaus Šatunovo

www.GlowingFantasy.com – vaiku kūrybiškumo lavinantys projektas

„Glowing Fantasy“ – Proektas skirtas pradinių ir vidurinių mokyklų vaikams edukacijai ir kūrybinių įgūdžių ugdymui ir lavinimui. Valerijus Šatunovas- idėjos autorius, projekto kūrėjas atstovauja ne tik visų vizualinių ir vaizdinių personažų, ​​iliustracijų, pasakų ir istorijų, animuotų piešimo pamokų, reklaminių klipų scenariju ir visiško vizualinio stiliaus, visų gaminių bei pakuočių dizaino kūrėjas, o taip pat kaip pagrindinis reklamos ir finansų strategas ir vystytojas.

Projektas sukurtas  analogu neturinčia, novatoriška vizualinė medžiaga vaikų edukacijai ir mokymui. Projekte dalyvaus įžymybes iš viso pasaulo ir bus pristatyti kaip mokytojai-professionalai. Jie dalinsis savo patirtimi ir pades vaikams daryti  pirmuosius kūrybingumo žingsnius. Projekto metu, per žaidimą ir pramogas, tiekiama medžiaga, bus stimuliuojama  pradiniai kūrybiniai įgūdžiai. Konkursu  pagrindu bus plėtojami ir užtvirtinami rezultatai kūrybiškumo ir meno srityje.

Su ženklu  „Glowing Fantasy“ planuojama išleisti įvairaus formato mokymo priemones ir prekes, edukacinius žaislus, knygas vaikams, kanceliarines prekes, drabužius ir kitus tekstilės gaminius, stalo žaidimus, galvosūkius, konstruktorius, apšvietimo šviestuvus, suvenyrus, kilimus, kosmetiką ir maistą bei sukurti didelę interaktyvią socialinę interneto platformą vaikams su konkursais ir pamokomis kūrybinei veiklai plėtoti. Glowing Fantasy LTD

Perėjimas į svetainę https://glowingfantasy.com

Valery Night Fairy Tales – Valerijos naktinės pasakos

Valery Tales.com projektas „Pasaka – animacinis filmas prieš miegą“. Serialas iš 12 trumpų animacinių filmųku, spalvinimas realiu laiku, grojant  ramiai muzikai. Valerijus Šatunovas idėjos autorius ir dailininkas animatorius.

Proektas skirtas atpalaiduoti ir nuraminti vaiką prieš miegą. Tuo pačiu taikoma  ir mokomosios medžiagos tiekimo linija.

Perėjimas į svetainę http://www.valerytales.com

YPSILON – reklamos agentūra ir leidykla

YPSILON.lt – Pilno ciklo kūrybinės ir gamybos produkcijos reklamos agentūra. Valerijus Šatunovas – įkūrėjas, kūrybinis direktorius ir pagrindinis grafikos dizaineris. Agentūra dirba Rytų ir Vakarų Europos teritorijose, Azijoje ir Viduriniuose Rytuose. Įmonė taip pat dirba kaip leidykla.

Perėjimas į svetainę http://ypsilon.lt

VIZUAL – reklamos agentūra

VIZUAL.lt – Pilno ciklo kūrybinės ir gamybos produkcijos reklamos agentūra. Valerijus Šatunovas- įkūrėjas, kūrybinis direktorius ir pagrindinis grafikos dizaineris. Agentų portfolio sudaro 100% tik Valerijaus Šatunovo darbai ir projektai. Agentūra veikia Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, darbai vykdomi Rytų ir Vakarų Europos teritorijose.

Perėjimas į svetainę http://vizual.lt

STAR STONE – ekskliusivinio apšvietimo proektų sprendimai ir jų gamyba

STAR STONE – prekės ženklas, skirtas kurti ir įdiegti naujausias technologijas, ekonominio ir ypač saugaus dekoratyvinio ir užmaskuoto apšvietimo, paremto LED technologijomis, bei polimerų naudojimo povandeninėje aplinkos srityje. Taip pat dirbtinis ledas ir visiškai naujos galimybės bei šviesos technologijos ir apšvietimai, pavyzdžiui, šviečiantis grindinio trinkelis, šaligatvio plokštės ir apvadai, laiptai, plytos, šviečiančio natūralaus akmens imitacija ir kt. … Išskirtinių VIP projektų planavimas ir kūrimas. Elektroniniu būdu valdomas dekoratyvinis apšvietimas privatiems ir komerciniams projektams, paslėptas pastatų territorijos apšvietimas, taip pat integruotas apšvietimas pastatų fasaduose. Vidaus apšvietimo sprendimai šviečiančios vonios plytelės ir sanmazgų elementai.

Šviečiančiu pastatų ir fasadų bei naktinių klubų interjerų kūrimas.

Bendrovė turi savo išradimus ir atradimus tokio tipo produktose.

Valerijus Šatunovas įkūrėjas, išradėjas, idėjos autorius.

Peržiūreti vaizdo medžiagą https://youtu.be/TCXV6Jb2Zjc

Peržiūreti vaizdo medžiagą https://youtu.be/aZuvoSintoY

LORD OF BASKERWILLE

LORD OF BASKERWILLE.com Drabužių linijos prekinis ženklas, skirtas paaugliams, dizainerių kūrta drabužių linija nauduojant   šviesą kaupiančius dažus ir taip pat raštinės reikmenis, naudojant šviesą kaupiančius ir ultravioletinius dažus.

Valerijus Šatunovas yra idėjos įkūrėjas ir produktu dizaineris ir autorius.

Perėjimas į svetainę http://www.lordofbaskerville.com

Baron Moonhausen

Baron Moonhausen.com projektas yra pirmame kūrimo etape. Trumpos juokingos fantastinės istorijos apie beprecedentines  ir  neribotas Barono galimybes, apie jo keliones ir nuotykius visiškai neįtikėtinuose ir nežinomuose pasauliuose. Ateityje planuojama išleisti knygas vaikams, kurti animacinius filmus klasikiniu animacijos stiliumi. Projektas skirtas lavinti žiūrovo vaizduotę ir pažadinti savo kūrybinius sugebėjimus, ypač pradinių klasių vaikų tarpe. Laukiama projekto paskelbimo pradžia – 2021 m.

Perėjimas į svetainę http://www.baronmoonhausen.com